گیت فروشگاهی چیست؟

AM-ANTI-THEFT-SYSTEM

گیت فروشگاهی AM چیست؟

گیت فروشگاهی AM دستگاه ضد سرقتی است که در ورودی یا خروجی فروشگاه ها یا مراکز خرید قرار می گیرند تا مانع از سرقت اجناس شوند.

امروزه با توجه به در دسترس بودن کالاها در سطح فروشگاه و ازدحام بیش از حد مشتریان و گران قیمت بودن کالاها، حفاظت از آنها بسیار حیاتی است.

از اینرو با نصب گیت دزدگیر ضد سرقت کالا می توان سرقت اجناس را به صفر رساند و نگرانی صاحبان سرمایه را بر طرف نمود.

تنوع گیت های دزدگیر باعث شده است تا مشتری به هنگام خرید دچار سردرگمی شود لذا برای حل این مشکل در زیر به توضیح آن می پردازیم.

گیت دزدگیر فروشگاهی AM برای چه اصنافی مناسب است؟

گیت دزدگیر فروشگاهی AM یکی از پرکاربردترین سیستم های ضد سرقت می باشد.

چرا که فاصله ی جوابدهی ما بین گیت ها نسبت به گیت rf بیشتر می باشد. البته در بین گیت های am هم کیفیت های گوناگونی وجود دارد.

بهترین گیت am که دارای فاصله ی گیرایی زیادی می باشد، گیت پرومکس می باشد که دارای گیرایی 4 متر با تگ دزدگیر می باشد.

اصنافی همچون لباس فروشی ها، داروخانه ها، فروشگاه های لوازم آرایشی و موبایل فروشی ها از گیت am  ایتفاده می کنند.

مثلا”: با الصاق لیبل am بر روی لوازم آرایشی می توانند از سرقت آن جلوگیری کنند و به هنگام خروج از درب خروجی بوق دستگاه دزدگیر به صدا در بیاید.

یا اینکه با الصاق تگ دزدگیر بر روی پوشاک می توان از سرقت آن ممانعت کرد چرا که اگر تگ دزدگیر در قسمت صندوق با جدا کننده آهنربایی توسط صندوقدار باز نشود، دستگاه آلارم می زند.

اقلام ضد سرقت همچون تگ امنیتی، لیبل ضد سرقت، جدا کننده تگ، خنثی کننده، بند لنیارد، تگ آلارم دار از تجهیزاتی هستند که برای جلوگیری از سرقت کالاهای مختلف به کار می روند.

 

نتیجه گیری:

با توجه به ارزش ریالی کالاها و در دسترس بودن آنها، نصب سیستم ضد سرقت برای همه ی فروشگاه ها ضروری می باشد تا از سرقت کالاهایشان جلوگیری شود.